A Diákmozgalomért Alapítvány VCA-KP-1-2022/3 pályázata

Sporteszköz-fejlesztés a Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban

.

.A Diákmozgalomért Alapítvány 2002 óta működik Vásárosnamény városában. A II. Rákóczi Ferenc Gimnázium biztosít székhelyet civil szervezetünknek, mely azért jött létre, hogy főleg az intézményünkben tanuló diákok iskolán és tanórákon kívüli programjait, kezdeményezéseit, közösségeit színesítse, támogassa és formálja. Alapítványunk elkötelezett a diákjaink egészséges életre való nevelése mellett is, számos sportolási lehetőséget, rendezvényeket, programokat szerveztünk az elmúlt években.

.

Célunk, hogy tanulmányaikat úgy végezzék el diákjaink, hogy közben megszeretik a mindennapi sportot, odafigyelnek az egészségükre és ez mindennapos rutinjukká válik. A sportolás- és az egészséges életmódra nevelés iránti céljaink maximális elérése érdekében sporteszközfejlesztést valósítottunk meg a Városi Civil Alap keretében „Civil közösségi tevékenységek és feltételeinek támogatása” című felhívás segítségével.

.

A pályázatban elnyert eszközök: elliptikus tréner, két futópad, kondigép, fekvenyomó-pad, súlytárcsák